ZESPÓŁ

Wioletta Klytta

Prezes Stowarzyszenia MediaTory


Z Mediatorami związana i od Mediatorów uzależniona od 6 lat. Entuzjastka słowa pisanego w każdej postaci, zainteresowana zwłaszcza polską literaturą faktu. Doktorantka nauk o mediach na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Ewelina Węgrzyn

Koordynator Główny Plebiscytu


Studentka zarządzania kulturą i mediami. W Mediatorach od 9. edycji. Nieustannie szuka inspiracji, które budują codzienność i które będą częścią jej zawodowej przyszłości. Wierzy, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Kinga Gumińska

Szef Działu Promocji


Roztrzepana idealistka, próbująca odnaleźć się w około medialnej przestrzeni, od dziecka zafascynowana sztuką piękną, absolwentka szkoły plastycznej, nieustannie głodna życia i ciekawa świata. Zakochana w Mediatorach po raz drugi.

Marlena Hebda

Szef Organizacji Widowni


Uśmiechnięta studentka, ambitna aż do bólu, marząca zostać w niedalekiej przyszłości dziennikarzem śledczym. Nudzi się, gdy nie ma nic do roboty, dlatego chwyta się każdej możliwej aktywności, dając z siebie jak najwięcej. Zagorzała pasjonatka Korei Południowej, kryminałów, herbaty i karmelowej czekolady.

Michał Jeleń

Redaktor strony www


Krakus z krwi i kości, od dziecka zakochany w sporcie, a w szczególności w rodzimej piłce nożnej. Pasjonat wycieczek rowerowych oraz przeżywania sportowych emocji na stadionie. Student dziennikarstwa, który w MediaTorowym teamie jest nowicjuszem. Stara się wcielać w życie hasło "Duc in altum".

Damian Kałwa

Szef Działu Technicznego


Student elektronicznego przetwarzania informacji na Uniwersytecie Jagiellońskim. Na co dzień webdeveloper i specjalista SEO we własnej firmie. W wolnym czasie robi zdjęcia i jeździ na rowerze. W MediaTorach drugi rok z rzędu szef działu technicznego.

Anna Magiera

Manager Świadczeń Partnerskich


Przyszła sekretarz prasowa Franka Underwooda, miłośniczka książek, jedzenia i Dostojewskiego. Zagubiona w półświatkach włoskiej i japońskiej mafii - szuka ukojenia w indyjskiej jodze. W wolnych chwilach pragnie pokoju na świecie i Cosmopolitana.

Anna Myszczyszyn

Szef Działu Grafiki


Mimo trzech lat studiów związanych z informatyką, woli spełniać się na polu graficznym, niż kodować. Zakręcona na punkcie inspirujących brzmień, wegetariańskiej kuchni, norweskiej fonetyki i długich wieczorów w towarzystwie tabletu graficznego.

Paulina Padzik

Koordynator ds. Warsztatów


Wszędzie biega - nieważne, czy w szpilkach, czy w adidasach - bo wiecznie się spieszy. Spełnia się, pracując w zespole Mediatorów. Nerwowa, roztargniona i… gotowa podejmować wyzwania. Gdzie i jakie? Dowiaduje się zawsze na minutę przed dedlajnem.

Sylwia Pyzik

Szef Działu Nominacji


Studentka dziennikarstwa i krytyki literackiej, która wiecznie gdzieś goni. Wielka fanka wina, dobrej literatury i podróży. Idealistka, która każdego dnia walczy z szarą rzeczywistością. W MediaTorach realizuje się w dziale nominacji i sceny.

Ewa Skrzypczyk

Koordynator Uczelni Partnerskich


Studentka dziennikarstwa. Do MediaTorów trafiła przypadkiem i została na dłużej. Zaczynała od Działu Promocji, teraz zajmuje się kontaktem z Uczelniami Partnerskimi. Liczy na to, że praca w mediach będzie jej sposobem na życie, a Kraków stanie się drugim domem.

Nina Skwira

Szef Zaplecza Gali


Studentka kierunku zarządzanie kulturą i mediami, w związku z czym można spotkać ją na wydarzeniach kulturalnych w Krakowie. Na co dzień uśmiechnięta i ironiczna gdyż - jak twierdzi - to skuteczna broń pozwalająca przetrwać w świecie absurdu i nonsensu.

Marta Sobolewska

Koordynator ds. Social Media


Pewnego razu postanowiła porzucić stolicę dla Krakowa. Zawodowo związana z Teatrem VARIETE. Prywatnie pasjonatka dobrego kina, marketingu narracyjnego i social mediów. Ciągle szuka okazji do rozwoju, a swoją przyszłość chce wiązać z organizacją eventów. Uważa, że w życiu wszystko dzieje się "po coś".

Agnieszka Szczurek

Redaktor bloga


Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Od urodzenia mieszka w Krakowie, dzięki czemu zna go doskonale. Jeśli wyjeżdża, to zazwyczaj w góry. Tam udaje jej się znaleźć wolny czas, który w Krakowie nie może jej spotkać.

Szymon Trzepla

Szef Działu Sceny


Dziennikarstwo to jego pasja od dzieciństwa. Nie lubi się jednak ograniczać, więc na co dzień studiuje mózgi oraz wszystko co z nimi związane. Zawieszony w konflikcie ambicji i za krótkiej doby. Jeśli jest gdzieś scena z mikrofonem, to i on pewnie kręci się w pobliżu.

Paulina Worożbit

Zastępca Szefa Działu Promocji


Studentka dziennikarstwa na UJ, stypendystka Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” i aktywistka społeczna. Planowanie, organizowanie i praca z ludźmi to coś, co w pełni ją pochłania i daje 100% szczęścia. Czego pragnie najbardziej? Satysfakcji i uśmiechu na twarzy bliskich ludzi. No i może…braku alergii na czekoladę :)

Mariola Wróblewska

Szef Biura Prasowego


Studentka dziennikarstwa oraz zarządzania kulturą i mediami. Prywatnie miłośniczka futbolu, szczególnie w angielskim wydaniu. Wielka fanka Stevena Gerrarda, Toma Hanksa i sera pleśniowego. W Mediatorach od 2015 roku.

 
 

Justyna Wydra

Koordynator Uczelni Partnerskich


Wiecznie uśmiechnięta studentka dziennikarstwa. Uwielbia żartować, najczęściej z siebie. Marzy o spotkaniu rekina wielorybiego w naturalnym środowisku i locie paralotnią. Przyszłość wiąże z reklamą bądź fotoreportażem.
 
 

Agnieszka Bomba


Zafascynowana radiem jako medium łączącym dwie pasjonujące rzeczy - dziennikarstwo i muzykę Choć sama najczęściej zajmuje się mówieniem o kulturze, u innych najbardziej docenia reporterską ambicję i zaangażowanie. Przez to najbardziej lubi literaturę faktu oraz kino dokumentalne.

Edyta Górecka


Na co dzień wokalistka, w przerwach - studentka dziennikarstwa. Wybrała ten kierunek, by w przyszłości pisać nie tylko teksty piosenek, ale o muzyce samej w sobie. Zakochana w przytulnych kawiarenkach, dźwiękach pianina, literaturze, jej długich opisach i podróżach, najlepiej pociągiem.

Dominika Jamroz


W wieku pięciu lat mama zaprowadziła ją do szkoły muzycznej. Nikt nie przypuszczał, że przygoda z fortepianem i skrzypcami przetrwa następnych 16. Teraz jej pasją jest dziennikarstwo i ma nadzieję, że będzie to również sposób na życie.

Karolina Limanówka


Studentka dla której nie ma rzeczy niemożliwych, ponieważ łączy ze sobą dziennikarstwo i aktorstwo.Od dziecka jej wielką pasją jest muzyka, a basen traktuje jak drugi dom. Obecnie rozwija się w branży PR-u i marketingu. Marzy o podróży do Australii z gitarą na plecach.

Martyna Kopeć


Studentka dziennikarstwa. Pasjonatka sportów motocyklowych. Lubi podróże (i poznanych w ich czasie ludzi), a szczególnie te połączone z głośnymi koncertami. Maniaczka seriali. Nie żałuje nocy zarwanych na czytaniu wciągających kryminałów.

Wiktoria Kopieć


Absolwentka Grafiki na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie. Z MediaTorami związana drugi rok. Zakochana w pięknie otaczającego ją świata. Uwielbia poezję, taniec i spanie.

Jan Król


Student filologii węgierskiej, w wolnym czasie pływa, słucha, czyta, pisze, można usłyszeć go w radiu albo spotkać na koncercie pod sceną. Fan trip-hopu, Moniki Bellucci i papryki, zwolennik zdrowego rozsądku i świętego spokoju. W MediaTorach od 2013 roku.

Joanna Kubicz


Ciekawa świata, wielbicielka wszystkiego co słodkie. Marzy, by zwiedzić wszystkie stany w USA i marzenie to sukcesywnie spełnia. Swoją przyszłość chce związać z przemysłem filmowym. W wolnych chwilach czyta książki, pije kawę i szlifuje swoje umiejętności cukiernicze.

Katarzyna Kurowska


Artystka z informatycznym zacięciem. W wolnych chwilach zgłębia techniki perswazji i szuka filmu, którego jeszcze nie widziała. Marzą jej się podróże i muzykowanie, choć nie umie na niczym grać. W Mediatorach współpracuje przy tworzeniu oprawy graficznej.

Anastazja Łagodzicz


Jest zapalona eventami i za wzór do naśladowania uważa Krakowskie Biuro Festiwalowe. Umie profesjonalnie parzyć herbatę, spieniać mleko i udawać, że zna się na muzyce. Dogada się z każdym: dyrektorem Robertem, marudną panią Grażyną i hipsterem Amadeuszem.

Patrycja Maciąg


Studentka dziennikarstwa, chociaż w dzieciństwie marzyła jej się medycyna. Miłośniczka sprintów, zwłaszcza tych w wykonaniu Cristiano Ronaldo. Zazwyczaj pięć minut po czasie, ale za to zawsze gotowa do działania.

Daria Piłat


Wiecznie uśmiechnięta, zawładnięta przez ironię, pełna sprzeczności, roztrzepana studentka dziennikarstwa z sercem na dłoni. Choć nie ma wady wzroku, nosi „różowe okulary” – jest niepoprawną optymistką. Szybko podejmuje decyzje h chyba, że znajdzie się przy regale ze słodyczami.

Klaudia Pociecha


Podobno można poznać ją po śmiechu z odległości kilometra. Namiętnie gra na gitarze, choć większą przyjemność czerpie ze słuchania muzyki, niż jej tworzenia. Pasjonatka historii, ale prawdziwego bzika ma na punkcie twardego programowania.

Patryk Samborski


Człowiek łączący w sobie dwie zupełnie przeciwne cechy - chorą ambicję i ogromne lenistwo. Przez to angażuje się w wiele projektów, po czym tłumaczy się z niedotrzymanych terminów. Niemniej prokrastynacja jest podobno cechą geniuszy... Jego jedyną w miarę stałą pasją poza sportem jest grafika komputerowa, którą zajmuje się na co dzień.

Izabela Witek


Marzycielka z nosem nierzadko zatopionym w książkach. Od lat zakochana we wszystkim, co ze słowem i literaturą związane. Trochę szalona, nie usiedzi w miejscu zbyt długo. Kolekcjonerka dobrych wspomnień, optymistka z wyboru, kocha sport, podróże i czerwone wino.

Roksana Zdunek


Panicznie boi się gołębi i nudy. Od trzech lat - studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Od zawsze – stawia sobie wysoko poprzeczkę i marzy o byciu częścią medialnej rzeczywistości. Nieustannie – optymistka zakochana po uszy w swoim życiu. Dziś - nie może doczekać się, co przyniesie jutro.

Beata Prętnicka


Z jednej strony toruńska studentka FiRu (Finanse i Rachunkowość), z drugiej pasjonatka sportu, muzyki no i dziennikarstwa społecznego. To właśnie ta trzecie przyprowadziło ją do zespołu MediaTORów, lecz dopiero od tej, jubileuszowej edycji.

STOWARZYSZENIE

Stowarzyszenie MediaTory powstało w 2008 roku. Jego zadaniem jest współorganizowanie Plebiscytu MediaTory, troska o jego dobre imię, udzielanie merytorycznego wsparcia Kołu Naukowemu Studentów Dziennikarstwa UJ oraz umacnianie i rozwój marki MediaTory. Swoje cele realizuje poprzez pozyskiwanie sponsorów, kontrolę nad merytoryczną stronę Plebiscytu, obsługę formalno - prawną umów związanych z Plebiscytem i współpracę z Uniwersytetem Jagiellońskim oraz innymi instytucjami, które mogą wspierać Stowarzyszenie. Obecnie do grona członków Stowarzyszenia MediaTory należy 36 osób.

Zarząd Stowarzyszenia

Prezes Stowarzyszenia MediaTory - Wioletta Klytta
Wiceprezes Stowarzyszenia MediaTory - Ewelina Węgrzyn
Sekretarz - Szymon Trzepla
Skarbnik - Damian Kałwa
Członek - Nina Skwira

Komisja rewizyjna

Jan Król
Paulina Padzik
Sylwia Pyzik

CZŁONKOWIE HONOROWI

Członkowie założyciele

Nie byłoby MediaTorów bez entuzjazmu i determinacji grupy osób, które nie tylko pewnego jesiennego popołudnia wymyśliły Plebiscyt, ale jeszcze odważyły się zorganizować jego pierwszą i kolejne edycje, wśród nich: Marcin Sikorski, Monika Borycka, Mateusz Smółka, Mateusz Baczyński, Bartosz Paturej, Bartosz Pawłowski, Kuba Matuszyk.

Byli członkowie

Na przestrzeni lat w organizację Plebiscytu szczególnie zaangażowani byli także: Iza Mikruta-Smółka, Ewelina Bochenek, Ania Kokoszka, Ania Kot, Marika Żołądek-Banaś, Andrzej Brylak, Krzysztof Zywar, Zosia Tarnawczyk, Katarzyna Mróz, Paulina Bulska, Piotr Cebo, Karolina Niżyńska, Dawid Rydzek, Kuba Dobroszek, Katarzyna Englert, Wiola Myszkowska, Dominika Sadecka, Martyna Wielgus, Anna Winiarska, Mateusz Zimnoch, Małgorzata Masternak, Miriam Baran, Olga Poręba, Ksenia Jałocha, Monika Ptasznik, Mateusz Żmija, Dominika Nosal.
Wielu z nich dobrą radą i pomocą służy zespołowi MediaTorów do dziś.

Pomagali nam

Byli z nami również: Paulina Bandura, Paweł Buchaniec, Agnieszka Całek, Kinga Czub, Katarzyna Dorosz, Tomasz Gruszczyński, Monika Kaczanowska, Monika Maceluch, Agnieszka Rojek, Marysia Szymkat, Michalina Szczepańska, Marta Ulman, Ewelina Zych.

DOŁĄCZ DO NAS

Organizator największego medialnego studenckiego wydarzenia w Polsce zaprasza wszystkich chętnych do współpracy!

Jesteśmy młodym, kreatywnym zespołem, który tworzą energiczne osoby, chcące podejmować nowe wyzwania. Razem pracujemy i razem celebrujemy sukcesy, wzajemnie się motywujemy i wspieramy. Poszukujemy osób z wewnętrzną motywacją do rozwoju oraz skorych do rozpoczęcia wspólnej przygody! Jeżeli chcesz stworzyć coś wyjątkowego - to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

KOGO SZUKAMY?

Przede wszystkim osób komunikatywnych, dyspozycyjnych, umiejących pracować w zespole i chętnych do działania w organizacji non-profit. Nie stawiamy wysoko poprzeczki dla kompetencji i doświadczenia, ale jeśli takie nabyliście w przeszłości - chwalcie się bez skrępowania! Najważniejszym atutem potencjalnego kandydata jest chęć do pracy!

W zamian oferujemy wynagrodzenie w postaci:

  • jedynego w swoim rodzaju i docenianego na zewnątrz doświadczenia w organizacji imprez masowych, promocji i public relations,
  • możliwości wzbogacenia swojego portfolio o różnorodne projekty (od plakatów promujących po obróbkę graficzną oficjalnych dokumentów),
  • pracy w zgranym zespole ludzi, którzy wierzą w to, co robią - i robią to dobrze,
  • możliwości nawiązania kontaktów z różnych branż, nie tylko medialnej,
  • poznania „od kuchni” tajników przygotowania największej studenckiej Gali, która gromadzi setki gości, gwiazd mediów i osobistości akademickich,
  • przeżycia ogromnej przygody, która niewątpliwie pozostanie doświadczeniem nie tylko zawodowym, ale i osobistym.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@mediatory.pl Chcemy Was poznać i chcemy z Wami pracować - do zobaczenia!

Wystawiamy zaświadczenia o wolontariacie.
 

Po więcej informacji, skontaktuj się z naszym działem HR


 

Ewelina Węgrzyn

Koordynator Główny Plebiscytu


Kinga Gumińska

Szef Działu Promocji