ZESPÓŁ

 

Wioletta Klytta

Prezes Stowarzyszenia MediaTory


Z Mediatorami związana i od Mediatorów uzależniona od 7 lat. Entuzjastka słowa pisanego w każdej postaci, zainteresowana zwłaszcza polską literaturą faktu. Doktorantka nauk o mediach na Uniwersytecie Jagiellońskim.
 

Kinga Zaborska

Koordynator Główny Plebiscytu


Miłośniczka gór, powieści kryminalnych i dobrych filmów. Na Galę Plebiscytu trafiła przypadkiem, rok później dołączyła do zespołu Organizatorów. Od 4 lat działa w różnych organizacjach studenckich, dzięki którym idzie przez studia nie tracąc wiary w życie.

Ewa Skrzypczyk

Zastępca Koordynatora Głównego i Szef Biura Prasowego


Do MediaTorów trafiła przypadkiem i została na dłużej. Zaczynała od koordynowania pracami Uczelni Partnerskich, teraz jest Zastępcą Koordynatora Głównego Plebiscytu i Szefem Biura Prasowego. W życiu kieruje się sercem i rozumem, dlatego studiuje zarządzanie reklamą i rachunkowość. Miłośniczka gorzkiej herbaty i hiszpańskich thrillerów.

Klaudia Białończyk

Koordynator Uczelni Partnerskich


Zorganizowana realistka, studiująca dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II. W wolnych chwilach wokalistka wielu zespołów muzycznych. Szczytem jej marzeń jest zaśpiewanie, w oryginalnej tonacji, arii Królowej Nocy.

Marlena Hebda

Szef Działu Promocji


Uśmiechnięta studentka, ambitna do bólu, przyszła dziennikarka śledcza. Z rozwianymi kruczoczarnymi włosami biega od uczelni do pracy, zatrzymując się po drodze na zajęciach z koreańskiego. A wieczorem zatraca się w kryminałach Agathy Christie z zieloną herbatą w ręku.

Damian Kałwa

Szef Działu Technicznego


Student elektronicznego przetwarzania informacji na Uniwersytecie Jagiellońskim. Na co dzień webdeveloper i specjalista SEO we własnej firmie. W wolnym czasie robi zdjęcia i jeździ na rowerze. W MediaTorach drugi rok z rzędu szef działu technicznego.

Martyna Kopeć

Koordynator ds. social media


Studentka dziennikarstwa. Pasjonatka sportów motocyklowych. Lubi podróże (i poznanych w ich czasie ludzi), a szczególnie te połączone z głośnymi koncertami. Maniaczka seriali. Nie żałuje nocy zarwanych na czytaniu wciągających kryminałów

Michał Kuć

Szef Działu Nominacji


Indywidualista nieustannie poszukujący odpowiedzi na pytania, które od wieków dręczą ludzkość. Zapewne dlatego studiuje filozofię oraz nauki polityczne. Sam nie potrafi odpowiedzieć na pytanie, dlaczego zaangażował się w Mediatory, czego wyjątkowo wyjaśniać nie zamierza.

Agata Kurzańska

Szef Biura Nominowanych


Fascynatka podróży i języków obcych. Miłośniczka reportażu i dobrego kina. Niespokojna dusza, która planuje odwiedzić każdy kraj i szczegółowo to opisać.

Anna Magiera

Koordynator Uczelni Partnerskich


Miłośniczka natury, książek i Quentina Tarantino. Za lek na wszelkie zło uważa jogę, którą uprawia od pięciu lat. Aktualnie odkrywa siebie, kuchnię ajurwedyjską i tajemnice Fargo. W wolnych chwilach pragnie pokoju na świecie i białej herbaty.

Anna Myszczyszyn

Szef Działu Grafiki


Z MediaTorami stawiała początkowe kroki w grafice, która stała się jej codziennością. Lista rzeczy, których chce się nauczyć, zdaje się nie mieć końca, ale nie wyobraża sobie życia bez swoich zajawek. Maniakalnie chłonie twórczość innych w obrazie i dźwięku.

Daria Piłat

Manager świadczeń partnerskich


Wiecznie uśmiechnięta, zawładnięta przez ironię, pełna sprzeczności, roztrzepana studentka dziennikarstwa z sercem na dłoni. Choć nie ma wady wzroku, nosi „różowe okulary” – jest niepoprawną optymistką. Szybko podejmuje decyzje h chyba, że znajdzie się przy regale ze słodyczami.

Marta Sobolewska

Szef Działu Sceny


Pewnego razu postanowiła porzucić stolicę dla Krakowa. Zawodowo związana z Teatrem VARIETE. Prywatnie pasjonatka dobrego kina i marketingu narracyjnego. Ciągle szuka okazji do rozwoju, a swoją przyszłość chce wiązać z organizacją festiwali i mniejszych lub większych wydarzeń kulturalnych. Uważa, że w życiu wszystko dzieje się "po coś".

Tomasz Sroka

Szef Działu Organizacji Widowni


Absolwent Zarządzania Kulturą i Mediami, student Marketingu i Komunikacji Rynkowej. Na co dzień Specjalista ds. Organizacji Widowni w Krakowskim Biurze Festiwalowym. Miłośnik kina, muzyki, teatru, dobrej kawy z dobrą książką, pięknych i klimatycznych miejsc.

Agnieszka Szczurek

Manager świadczeń partnerskich


Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Od urodzenia mieszka w Krakowie, dzięki czemu zna go doskonale. Jeśli wyjeżdża, to zazwyczaj w góry. Tam udaje jej się znaleźć wolny czas, który w Krakowie nie może jej spotkać.

 

Katarzyna Śliwa

Szef Zaplecza Gali


Studentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Jana Pawła II w Krakowie. Interesuje się głównie dziennikarstwem śledczym. Pasjonatka tańca, muzyki i dobrego kina. Uwielbia słuchać ludzi oraz konfrontować się z ich poglądami.

Izabela Witek

Koordynator ds. social media


Marzycielka z nosem nierzadko zatopionym w książkach. Od lat zakochana we wszystkim, co ze słowem i literaturą związane. Trochę szalona, nie usiedzi w miejscu zbyt długo. Kolekcjonerka dobrych wspomnień, optymistka z wyboru, kocha sport, podróże i czerwone wino.

Łukasz Zoń

Zastępca Szefa Działu Technicznego


Szukając przepisu na życie, znalazł kamerę i Adobe Premiere. Od tego czasu widzą go głównie jako operatora i montażystę. A gdy kończy swoją zmianę... Bierze plecak, słuchawki, kawę i rusza zwiedzać świat. Taki właśnie jest.
 

 
 
 

Magdalena Calik


W tygodniu automatyzuje marketing, w weekendy biega (czasem dosłownie) chłonąć wiedzę dziennikarską. Do niedawna właścicielka lunchbaru, dalej uwielbia piec i nie wyobraża sobie dnia bez dobrej kawy. Uwielbia wyzwania, kolejne to Mediatory.

Dominika Jamroz


W wieku pięciu lat mama zaprowadziła ją do szkoły muzycznej. Nikt nie przypuszczał, że przygoda z fortepianem i skrzypcami przetrwa następnych 16. Teraz jej pasją jest dziennikarstwo i ma nadzieję, że będzie to również sposób na życie.

Wiktoria Kopieć


Absolwentka Grafiki na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie. Z MediaTorami związana drugi rok. Zakochana w pięknie otaczającego ją świata. Uwielbia poezję, taniec i spanie.

Eliza Kordeczka


Pianistka, która płynnie manewruje między klawiaturą fortepianu i komputera. W tygodniu nauczycielka i tancerka bawiąca się filmem, weekendami niezwykle ambitna studentka dziennikarstwa. Pasjonatka Korei Południowej, kawy z syropem i Murakamiego.

Jan Król


Student filologii węgierskiej, w wolnym czasie pływa, słucha, czyta, pisze, można usłyszeć go w radiu albo spotkać na koncercie pod sceną. Fan trip-hopu, Moniki Bellucci i papryki, zwolennik zdrowego rozsądku i świętego spokoju. W MediaTorach od 2013 roku.

Patrycja Maciąg


Studentka dziennikarstwa, chociaż w dzieciństwie marzyła jej się medycyna. Miłośniczka sprintów, zwłaszcza tych w wykonaniu Cristiano Ronaldo. Zazwyczaj pięć minut po czasie, ale za to zawsze gotowa do działania.

Kamil Małek


Osoba doskonale łącząca ambicję z prokrastynacją. Zrobi to perfekcyjnie... jutro. Poza tym cierpi na zaawansowaną prozopagnozję, więc nie ma pojęcia, kim są osoby na zdjęciach wokół

Kinga Niełacna


Ukończyła edytorstwo, lecz od projektowania książek woli grafikę użytkową. Z MediaTorami związana drugi rok. Zafascynowana nowymi mediami i ich rolą we współczesnym marketingu. Obecnie podyplomowo studiuje grafikę reklamową, w pozostałe dni tygodnia praktykuje jogę, dużo biega i jeszcze więcej gotuje.

Paulina Padzik


Wszędzie biega - nieważne, czy w szpilkach, czy w adidasach - bo wiecznie się spieszy. Spełnia się, pracując w zespole Mediatorów. Nerwowa, roztargniona i… gotowa podejmować wyzwania. Gdzie i jakie? Dowiaduje się zawsze na minutę przed dedlajnem.

Aleksandra Wasilewska


Pani Inżynier, która zdradziła AGH dla UJ. Lubi dobre kino i muzykę, zwłaszcza jazz. Miłośniczka kotów, gorącej czekolady i reportaży.STOWARZYSZENIE

Stowarzyszenie MediaTory powstało w 2008 roku. Jego zadaniem jest współorganizowanie Plebiscytu MediaTory, troska o jego dobre imię, udzielanie merytorycznego wsparcia Kołu Naukowemu Studentów Dziennikarstwa UJ oraz umacnianie i rozwój marki MediaTory. Swoje cele realizuje poprzez pozyskiwanie sponsorów, kontrolę nad merytoryczną stronę Plebiscytu, obsługę formalno - prawną umów związanych z Plebiscytem i współpracę z Uniwersytetem Jagiellońskim oraz innymi instytucjami, które mogą wspierać Stowarzyszenie. Obecnie do grona członków Stowarzyszenia MediaTory należy 30 osób.

Zarząd Stowarzyszenia

Prezes Stowarzyszenia MediaTory - Wioletta Klytta
Wiceprezes Stowarzyszenia MediaTory - Kinga Zaborska
Sekretarz - Marlena Hebda
Skarbnik - Ewa Skrzypczyk
Członek - Damian Kałwa

Komisja rewizyjna

Mariola Wróblewska
Justyna Wydra
Roksana Zdunek

CZŁONKOWIE HONOROWI

Członkowie założyciele

Nie byłoby MediaTorów bez entuzjazmu i determinacji grupy osób, które nie tylko pewnego jesiennego popołudnia wymyśliły Plebiscyt, ale jeszcze odważyły się zorganizować jego pierwszą i kolejne edycje, wśród nich: Marcin Sikorski, Monika Borycka, Mateusz Smółka, Mateusz Baczyński, Bartosz Paturej, Bartosz Pawłowski, Kuba Matuszyk.

Byli członkowie

Na przestrzeni lat w organizację Plebiscytu szczególnie zaangażowani byli także: Iza Mikruta-Smółka, Ewelina Bochenek, Ania Kokoszka, Ania Kot, Marika Żołądek-Banaś, Andrzej Brylak, Krzysztof Zywar, Zosia Tarnawczyk, Katarzyna Mróz, Paulina Bulska, Piotr Cebo, Karolina Niżyńska, Dawid Rydzek, Kuba Dobroszek, Katarzyna Englert, Wiola Myszkowska, Dominika Sadecka, Martyna Wielgus, Anna Winiarska, Mateusz Zimnoch, Małgorzata Masternak, Miriam Baran, Olga Poręba, Ksenia Jałocha, Monika Ptasznik, Mateusz Żmija, Dominika Nosal, Magdalena Skała, Ewelina Węgrzyn i Nina Skwira.
Wielu z nich dobrą radą i pomocą służy zespołowi MediaTorów do dziś.

Pomagali nam

Byli z nami również: Paulina Bandura, Paweł Buchaniec, Agnieszka Całek, Kinga Czub, Katarzyna Dorosz, Tomasz Gruszczyński, Monika Kaczanowska, Olivia Kłusek, Monika Maceluch, Agnieszka Rojek, Marysia Szymkat, Michalina Szczepańska, Marta Ulman, Ewelina Zych, Karina Malec, Paulina Fijał, Izabela Rzepka, Sara Guzi, Michał Dziedzic, Piotr Białczyk i Aldona Adamowska.

DOŁĄCZ DO NAS

Organizator największego medialnego studenckiego wydarzenia w Polsce zaprasza wszystkich chętnych do współpracy!

Jesteśmy młodym, kreatywnym zespołem, który tworzą energiczne osoby, chcące podejmować nowe wyzwania. Razem pracujemy i razem celebrujemy sukcesy, wzajemnie się motywujemy i wspieramy. Poszukujemy osób z wewnętrzną motywacją do rozwoju oraz skorych do rozpoczęcia wspólnej przygody! Jeżeli chcesz stworzyć coś wyjątkowego - to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

KOGO SZUKAMY?

Przede wszystkim osób komunikatywnych, dyspozycyjnych, umiejących pracować w zespole i chętnych do działania w organizacji non-profit. Nie stawiamy wysoko poprzeczki dla kompetencji i doświadczenia, ale jeśli takie nabyliście w przeszłości - chwalcie się bez skrępowania! Najważniejszym atutem potencjalnego kandydata jest chęć do pracy!

W zamian oferujemy wynagrodzenie w postaci:

  • jedynego w swoim rodzaju i docenianego na zewnątrz doświadczenia w organizacji imprez masowych, promocji i public relations,
  • możliwości wzbogacenia swojego portfolio o różnorodne projekty (od plakatów promujących po obróbkę graficzną oficjalnych dokumentów),
  • pracy w zgranym zespole ludzi, którzy wierzą w to, co robią - i robią to dobrze,
  • możliwości nawiązania kontaktów z różnych branż, nie tylko medialnej,
  • poznania „od kuchni” tajników przygotowania największej studenckiej Gali, która gromadzi setki gości, gwiazd mediów i osobistości akademickich,
  • przeżycia ogromnej przygody, która niewątpliwie pozostanie doświadczeniem nie tylko zawodowym, ale i osobistym.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@mediatory.pl Chcemy Was poznać i chcemy z Wami pracować - do zobaczenia!

Wystawiamy zaświadczenia o wolontariacie.
 

Po więcej informacji, skontaktuj się z naszym działem HR


 

Kinga Zaborska

Koordynator Główny Plebiscytu

781 480 835


Marlena Hebda

Szef Działu Promocji

608 659 065